KADRA PEDAGOGICZNA

Adamska Joanna - psycholog

Adamus Andrzej - pracownie ogólnowarsztatowe
Antczak Marta - nauczyciel bibliotekarz

Arciszewska Jolanta - język polski
Białowąs Henryka - matematyka

Bianga Krzysztof - przedmioty oglnomechaniczne
Brucka Anna - język polski
Budny Tomasz - przedmioty samochodowe
Cwalina Robert - przedmioty elektryczne
Czajkowska Beata - język angielski
Czarnowska Joanna - pedagog
Czarnyszewicz Bożena - język niemiecki
Detlaff Ewa - przedmioty ogólnotechniczne
Duda Wiesław - bhp, przedmioty zawodowe
Engler Agnieszka - fizyka
Fierke Dariusz - przedmioty elektryczne
Gasińska Małgorzata - wychowanie fizyczne
Gruszka Marek - przedmioty ogólnomechaniczne
Holz Maria - język polski
Hoszowski Paweł - język polski, wiedza o kulturze

Mirosław Iwanina - przedmioty elektrotechniczne
Jabłońska Monika - przedmioty ogólnomechaniczne
Jasiński Karol - przedmioty samochodowe
Jaskulski Artur - przedmioty lotnicze

Jaśniewska-Miller Bożena - matematyka
Jeżewski Roman - pracownie ogólnowarsztatowe
Joniec Małgorzata - nauczyciel bibliotekarz

Kacprzyk Krzysztof - wychowanie fizyczne
Kamiński Wiesław - przedmioty okrętowe
Kamzelska Katarzyna - język angielski

Kasperkowiak Krystyna - informatyka
Komosińska Elżbieta - nauczyciel  bibliotekarz
Kosińska Ewa - praktyczna nauka zawodu
Kozera Grzegorz - religia
Kunczyński Grzegorz - przedmioty samochodowe 
Kuźmińska Monika - wychowanie fizyczne

Laga Ryszard - fizyka, przedmioty elektryczne

Laskowski Stanisław - przedmioty ekonomiczne
Laszuk Mirosław - przedmioty ekonomiczne

Lewańczyk Katarzyna - biologia, przedmioty ekonomiczne

Mańska Anna - język angielski

Mazurek Monika - matematyka
Mąkosa Jacek - przedmioty elektroniczne, bhp
Michałowski Zenon - przedmioty samochodowe
Miłosz Rafał - historia, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia praktyczne
Obarzanek Mariusz - historia, religia

Ogrodnik Tomasz - matematyka

Paszko Jarosław - wychowanie fizyczne
Poniatowska Agnieszka - język niemiecki
Próchnicka Anna - język angielski

Sadaj Agnieszka - język angielski
Semmerling Patrycja - język niemiecki
Seroczyńska Lucyna - matematyka
Sikora Leszek - nauka jazdy samochodem
Skotniewska Jolanta - przedmioty okrętowe 
Staszczak Anna - język angielski
Strzebrakowska Joanna - pedagog
Styba Grażyna - informatyka, matematyka
Sulik Małgorzata - psycholog
Szafranek Irena - informatyka

Szeleziński Adam- przedmioty elektroniczne
Szerląg Bogdan - przedmioty lotnicze

Szyfelbain Mirosław - przedmioty okrętowe

Śmietana Anna - chemia, matematyka
Talaśka Sławomir - pracownie ogólnowarsztatowe

Tratwal Jarosław - przedmioty lotnicze
Wasiniewska Adriana - przedmioty ogólnomechaniczne
Weselak-Kwiecień Dorota - biologia, geografia
Wiśniewska Daria - historia, wos
Wolan Jacek - geografia
Woronko Wiesław - wychowanie fizyczne
Wysocka Alicja - historia, wiedza o społeczeństwie

Zawadzki Tomasz - przedmioty zawodowe
Ziębicki Tomasz - przedmioty ekonomiczne, geografia, historia
Zwierzchowska-Pac Iwona - język angielski

  • w-facebook
  • w-googleplus
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now